Neohodnoceno
EKSEU
Klíčový spínač povrchový
| Kategorie: | Příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8032595798262 |
| Hmotnost: | 0,526kg |
| Výrobce: | Nice |
| Délka: | 71mm |
| Šířka: | 71mm |
| Výška: | 40mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
Masivní hliníkový kryt, moderní design a rozumná cena - klíčové spínače a klávesnice NICE.
Klíčové spínače mají dvě polohy - doleva a doprava - můžete je tedy používat pro různé funkce (např. STOP/KROK za KROKEM, nebo PRŮCHOD PRO PĚŠÍHO/KROK za KROKEM).
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
