Hřeben nylon-kov do 800kg
Hřeben nylonový 27 x 18 x 1000 mm, max do 800 kg
| Kategorie: | Hřebeny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| Hmotnost: | 1,42kg |
| Počet úchytů: | 6 |
| Ocelové jádro: | 10x10 |
| Maximální zatížení: | 800kg |
| Materiál: | Nylon-kov |
| Povrch: | Plast |
| Typ: | M4 |
| Záruka: | 24 měsíců |
