Neohodnoceno
Hřeben nylon-kov do 700kg
Hřeben nylon-kov 28x20mm, 6x úchyt, 1016mm, do 700kg
| Kategorie: | Hřebeny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| Hmotnost: | 1,24kg |
| Počet úchytů: | 6 |
| Ocelové jádro: | 10x10 |
| Maximální zatížení: | 700kg |
| Materiál: | Nylon-kov |
| Povrch: | Plast |
| Typ: | M4 |
| Záruka: | 24 měsíců |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
