Neohodnoceno
Key SUN7024 set
Key SUN7024 set pro posuvnou bránu do 800 kg
| Kategorie: | Produkty |
|---|---|
| Hmotnost: | 11.6 kg |
| Hmotnost: | 11,6kg |
| Výrobce: | Key Automation |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Rychlost: | 25cm/s |
| Typ provozu: | Intenzivní |
| Typ brány: | Posuvná |
| Dop. hmotnost brány: | 450kg |
| Maximální zatížení: | 800kg |
| Napájení: | 230v |
| Typ motoru: | 24v |
| Řídicí jednotka: | 14A |
| Délka: | 400mm |
| Šířka: | 245mm |
| Výška: | 345mm |
| Záruka: | 36 měsíců |
900KSUN7024ES pro posuvnou bránu do 700 kg 1x SUN7024 24V, 500W, 34Nm, 1x 14A, 1x RX4, 1x FT32, 2x SUB-44WR a 1x LED24
Vlastnosti:
- Tichý chod: díky preciznímu projektu a použití moderních materiálů.
- Pevná konstrukce: základna z hliníku a symetrický kryt.
- Ergonomický odblokovací systém: snadno přístupný.
- Zabudovaná záložní baterie (volitelné příslušenství): pro nepřetržitý provoz.
Výhody:
- Moderní design: elegantní a kompaktní.
- Tichý chod: ideální pro rezidenční použití.
- Vysoká rychlost: 0,25 m/s.
- Bezpečná provoz: motor 24 V a okamžitá reakce na překážku.
- Jednoduchá instalace: systém BlueBUS umožňuje propojení až 15 zařízení pomocí dvou vodičů.
- Praktické řešení: řídící jednotka a nouzová baterie (volitelná) jsou zabudovány v pohonu.
- Pokročilé funkce: teplotní senzor, synchronizace dvou bran, rozlišování překážek, autodiagnostika.
- Bezpečná provoz: nastavitelné zrychlení a zpomalení, pevná konstrukce.
!!!NEZAPOMENOUT DOKOUPIT PROGRAMÁTOR 9 DYL!!!
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
